KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 3696286
nr 369 6286
Blandteknik
"Abstrakta former" signerad. -65, 48x63
Utrop:
100 kr
Såld:
850 kr
måndag 1 augusti 2005
700 kr
300 kr
800 kr
550 kr
800 kr